Şanlıurfa Çuval Fabrikası

Şanlıurfa Çuval

Şanlıurfa şehrinde çuval üretimi ve satışı ile firma müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Büyük çuval, haral çuval gibi farklı seçeneklerin bulunmasına imkân sağlanmaktadır. Çuvalların kaliteli ve istenilen boyutlarda olabilmesi müşterilere alternatif sunmaktadır. Müşterilerin taşımak istedikleri, ambalajlayıp saklamak istedikleri tüm ürünleri çuvallardan yardım alarak gerçekleştirmesi mümkündür. Kumaşlardan yardım alarak üretilen çuval modelleri belirli ağırlıkların kaldırılmasına imkân sağlamaktadır. Genellikle satın alınan çuval modelleri uzun süreli bir şekilde kullanılmaktadır. Çuvallar yapıları gereği dayanaklıdır ve aşınma olmadan uzun soluklu bir kullanım sunabilmektedir. Çuval seçimlerinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunur. Modeller bir ürünü saklamaya yönelik olarak kullanılacaksa saklanılacak olan ürüne zarar verilmemesi gerekir. Gıda ürünlerini çuval ile saklamak için farklı modellerin, inşaat malzemelerini saklamak için başka modellerin tercih edilmesi gerekir. Çuval seçimlerinde bazı noktaların göz önünde bulundurulması ile tamamen ihtiyaçların karşılanacak olduğu çeşitlerin bulunması mümkün olmaktadır. Tek bir seferde istenilen ve uygun olan ağırlıklarda eşyaların taşınmasına imkan sağlanmaktadır. Çuvallar günümüzde yoğun olarak inşaat sektöründe ve işyerlerinin depolarında kullanılmaktadır. Yapılan tüm kullanımlar esnasında hijyenik bir kullanımın oluşabilmesi oldukça önemlidir. Çuval modelleri genellikle farklı boyutlarda ve farklı şekillerde satışa sunulmaktadır. Her model kendi içinde taşıdığı özellikler ile satışa sunulurken toplu bir şekilde alım yapılabilir. Aynı zamanda tekli şekilde satışa sunulan çuval modelleri de söz konusu olmaktadır.


Şanlıurfa Çuval Modelleri Nelerdir?


Şanlıurfa tonluk çuval başta olmak üzere satışa sunulan pek çok model vardır. Çeşitli özellikleri göz önünde bulundurarak modeller arasında seçimde bulunulması mümkündür. Şanlıurfa Çuval tarafından satışa sunulan tüm modeller ise şu şekildedir:


  •  Big Bag Tonluk Çuval
Big bag tonluk çuvalları genellikle toz veya taneli olan ürünlerin taşınması, ambalajlanması ve  saklanması için tercih edilmektedir. Kaliteli yapısı ve uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Lamineli veya laminesiz kumaşlar için kullanıma uygun olan modeller arasındadır.
  • Şeffaf Çuval
Şanlıurfa şeffaf çuval modelleri alternatif olarak sunulan modeller arasında yer almaktadır. Ürünlerin çuvalların içerisinde gözükmesine yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Tarım ürünlerinin saklanması amacıyla daha çok kullanılan ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.
  • Moloz Kum Çuvalları
Moloz kum çuvalları 1000’li ve 250’li olacak şekilde kullanıma sunulmaktadır. Farklı boyutları olan ve toplu kullanımlar için uygun olan modeller farklı fiyatlandırmalara sahiptir. İnşaat malzemelerinin taşınması amacıyla daha çok tercih edilmektedir. Yapılarına göre kalitelidir ve ağır olan malzemelerin taşınması için daha uygundur.
  • Lamineli Çuval
Lamineli çuval ürünleri toplu bir şekilde Şanlıurfa Çuval tarafından satışa sunulmaktadır. Farklı boyutlar ve ihtiyaç duyulması halinde seçimde bulunabilecek olan modeller kullanıma sunulmaktadır.
  • Şanlıurfa Çuval Fiyatları Nelerdir?


Şanlıurfa çuval modelleri çeşitli faktörlere göre fiyatlandırmasını belirlemektedir. Çuval modelleri kullanım alanlarına göre farklı materyaller ile üretilmektedir. Fiyatları etkileyen en önemli noktalardan biri de yapım aşamasında kullanılan malzeme seçimleridir. Kaliteli kumaşlardan hazırlanan çuvalların fiyatları diğer çuval modellerine göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda çoklu paketler kendi aralarında fiyat farklılığına tabidir. Ürünlerin ihtiyaç durumlarına göre farklı boyutlarının satın alınması mümkündür. Her çuval modeli kendi içinde farklı boyutlara sahiptir. Kullanılacak olan alana göre modellerin boyutlarına göre seçimlerde bulunulabilir. Farklı boyutlara sahip olan modellerin fiyatlandırmaları da buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Şanlıurfa Çuval tarafından sunulan modeller yalnızca çuval ürünleri olarak değil farklı seçenekleri de içinde barındırmaktadır. Streç film, koli bandı, branda gibi ihtiyaç duyulan ürünler belirtilen fiyatlar ile alınabilmektedir.


Şanlıurfa Çuval İletişim Adresi


Şanlıurfa tonluk çuval ve diğer modellerin tercih edilebilmesi için iletişim adresleri üzerinden firmaya ulaşım sağlanması mümkündür. Firmanın web sitesi üzerinden çuval ve diğer ürünlere yönelik olarak siparişlerin oluşturulması ve ürünlerin tedarik edilmesine olanak sağlanmaktadır.. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar için iletişim adreslerine erişim sağlanması mümkündür. Firma müşterilerinin iletişim kurabileceği Whatsapp iletişim hattını ve telefon numarasını kullanıma sunmaktadır. Whatsapp iletişim hattı üzerinden ürünlerin görsellerinin atılması, ürünler hakkında detaylı soruların sorulması mümkündür. İletilen tüm sorular hızlı bir şekilde yanıtlanarak müşterilerin memnuniyetleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda telefon numarasının aranması ile birlikte yetkili olan kişiler ile iletişime geçilmesi mümkün olmaktadır. Firmada çalışan her personel ürünlerin detaylarına hakimdir ve iletişim adresleri üzerinden gelen soruları yanıtlayabilmektedir.


Şanlıurfa Çuval’dan Nasıl Sipariş Verilir?


Şanlıurfa Çuval ürünlerinin satın alınabilmesi için öncelikli olarak web sitesine üye olunması gerekir. Ürünlerin görsellerini ve kategorilerini inceleyen müşterilerin daha sonra gerekli bilgileri doldurarak siteye üye olması mümkündür. Üye olma aşamasında kişilere temel bilgiler ve teslimatın yapılacağı adresler sorulmaktadır. Kategorilere göre yapılan incelemeler sonucunda sepetine ürünlerini ekleyen müşterilerin siparişlerini oluşturması mümkün olmaktadır. Ödeme aşamasında kullanılabilecek olan farklı seçenekler müşteriler için sunulmaktadır. Çoklu paket alımlarında müşterilerin sıklıkla sŞanlıurfağu sorular arasında kargo süreçleri yer almaktadır. Kargo paketlerinin özenli şekilde ürünleri sarması ve koruması yönünde gerekli tedbirler firma tarafından alınarak hasarsız bir ulaşım sağlanmaktadır.


Şanlıurfa Çuval Ürün Portföyü


Şanlıurfa Çuval firması yalnızca müşteri ile çuval modellerini değil pek çok ürünü paylaşmaktadır. Firma inşaat sektöründe ihtiyaç duyulabilecek olan diğer ürünlerin satışlarını sunarak geniş bir ürün portföyünü sunmaktadır. Şanlıurfa Çuval firmasının sunŞanlıurfa olduğu diğer ürünler ise şu şekildedir:


Gölgelik File


Şanlıurfa gölgelik file seçenekleri %55, %95 ve %75 olacak şekilde sunulŞanlıurfatur. Sunulan ürünlerin % oranları ve metre ölçüleri ihtiyaç durumlarına göre değişim göstermektedir. Farklı boyutları ve farklı modelleri satın alarak kullanılmaya başlanması mümkündür.


Branda


Firma tarafından sunulan branda ürünü gri ve mavi olmak üzere iki farklı şekilde sunulmaktadır. Brandaların kullanım alanları oldukça geniştir ve pek çok sektörde kullanılmaktadır. İhtiyaç durumlarında brandaların renkleri ve boyutlarında tercih yapılarak firmadan kaliteli ürünlere ulaşılması mümkündür.


Karton Koli


Karton koli seçenekleri firma tarafından sunulan diğer ürünler arasında yer alır. Karton koliler birçok neden ile ihtiyaç duyulabilecek olan ürünler arasında yer almaktadır. Taşınma esnasında, lojistik sektöründe ve daha pek çok alanda karton koliler aktif olarak kullanılmaktadır. Kolilerin seçimlerinde önemli olan nokta boyutların ihtiyaçları karşılayabilmesidir. Her ürün için farklı boyutlar kullanıma sunulmaktadır. Ürünlerin kullanım alanlarına göre boyutların incelenmesi ve siparişlerin oluşturulması mümkündür.


Streç Film


Streç film ürünleri Şanlıurfa Çuval firması tarafından ürün portföyü kapsamında sunulan ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerin kullanımı ve tercih edilme nedenleri oldukça geniştir. Kaliteli ve uygun fiyatlı olan streç filmlerin farklı etmenler gözetilerek satın alınması mümkündür.


Şanlıurfa Çuval Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?


Şanlıurfa Çuval firması pek çok avantajı sağlaması nedeniyle tercih edilen ve marka haline gelmiş olan bir işletmedir. Haral çuval modelleri başta olmak üzere en çok tercih edilen ürünlerin kullanımı için uygun olan seçenekleri sağlamaktadır. Firmanın en büyük avantajları arasında kaliteli ürün portföyünü sunabilmesi yer almaktadır. Kaliteli ürünler uygun fiyatlarla sunulurken aynı zamanda kargo süreçleri yakından takip edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesine önem verem firma herhangi bir aksaklık yaşanmasının önüne geçebilmek için ürünlerin kargo süreçlerinde yakından bir takip sağlamaktadır ve tedariklerin doğru şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Adınız Soyadınız
Firma Adı
İletişim Numarası
Talebinizi Belirtin
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.